Chinese Democracy starts now!

31. října 2008 v 23:12 | BatVin |  aktuální dění
(pokračování z minulého článku v této rubrice)
Okamžitě se spouští diskuze o tom, co znamenají 3 růná alba Chinese Democracy. Je celkem známá skutečnost, že Axl má okolo 60 pravděpodobně hotových písniček a zvěsti o tom, že Chinese Democracy by nemuselo být jen jeden disk prosakují již déle.Fanoušci okamžitě začínájí zjišťovat informace, jak to jde. I já jsem zašel do české pobočky Universal Music, měl jsem v kapse diktafon, abych měl všechno zaznamenané, pro případ, že by mi někdo řekl něco důležitého. Nic, o Chinese Democracy neměli vůbec tušení. Fanoušci po celém světě se mezitím dohadují na akcích jako stanování před prodejnami s deskami den před vydáním CD atd. Jeden fanoušek z holandska si všiml, že na stránkách nizozemského universal music (mimochodem dobře se s ním znám, opravuje mi slohy na němčinu) je v biografii GNR zmínka o CD, které vychází 23 listopadu. Pár hodin po tom, co se tato informace objevuje na fórech však tato zmínka i z nizozemských stránek mizí.Mezitím se z mnoha dalších zdrojů objevují informace o vydání alba 23. listopadu, hlavně od amerických fanoušků, kterým o tom pod nátlakem něco řekli zaměstnanci Best Buy.Konečně se na internetových stránkách Best Buy objevuje cd s názvem Chinese Democracy od Guns N' Roses. Bohužel, 3 verze se liší jen obalem.Záhy se na stejných stránkách objevuje i obrázek prvního coveru - přesně jak ho prezentoval Axl už v roce 2002, kolo opřené o zeď, na které je nasprejováno Guns N' Roses.
Okamžitě se najde spousta fanoušků, kterým připadá jako dobrý nápad přesně takový nápad někde nasprejovat na nějakou zeď.Koneckonců i já o tom přemýšlel, dokud jsem si nepřečetl článek o tom, jak policie zatkla skupinu fanoušků rockové skupiny Guns N' Roses za vandalství.Ovšem stále je spousta těch, co si je v podstatě jistá tím, že album nevyjde.Oficiální ohlášení vydání CD stále nikde a už mnohokrát to vypadalo tak, jako že Chinese Democracy vyjde…a nevyšlo.
Pokračování příště (zítra)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 werka.weronika werka.weronika | Web | 4. listopadu 2008 v 15:04 | Reagovat

Máš krásňoučkej blog..asi to dá hodně práce...

2 gingerbread gingerbread | 17. listopadu 2008 v 18:28 | Reagovat

vyjde:-)mám taký zvláštny pocit že konečne sa podarí...inak i mne to prišlo jak dobrý nápad že nasprejujem niečo na stenu:-Da ešte jeden nápad si odnášam z článku síce oň tu nešlo -a to nájsť si cudzokrajného kamaráta n opravu slohov:-D

3 pavel pavel | Web | 7. ledna 2009 v 14:05 | Reagovat

Jo tohle je docela dobrý album ale na starý Guns n Roses to nemá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama